J-ROCK TURKEY

Join the forum, it's quick and easy

J-ROCK TURKEY
J-ROCK TURKEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the GazettE FC Tour

2 posters

the GazettE FC Tour Empty the GazettE FC Tour

Mesaj  Conaleta Andrea Ptsi Haz. 07, 2010 4:53 pm

Arada fanlarla yaptiklari muhabbetleri aticam. Bunlari her konsere giden bir kzi cevirip yazmis.

5 mart- Zepp Fukuoka

Ruki: Hepimiz tura baska bir yerde baslamamiz gerektigini dusunduk ve sonunda Fukuoka'ya geldik.
Bu yuzden dun ucakta surekli kendime turu burda acmanin iyi bir fikir olup olmadigini sorup durdum.Ama denemezsek ne olucagini bilemeyiz degil mi?! BU bizim ilk defa Fukuoka'da tur acisi yapimiz! Hadi burayi yerle bir edelim!!

----

Ruki: Bu amcanin ayni seyi tekrar tekrar soylemesine neden olmayin. Zaten yorgunuz. [ amca? oO]
Siz bize cok sey ifade ediyorsunuz...
Tekrar sahnede olmanin nasil guzel bir duygu oldugundan bahseder [ ayni seyi soylemenin 3 farkli yolunu kullanir oO ]
yine bagirir " hepimiz olecegiz!"

--
Aoi: Cocuklar gercekten, bu cok sinir bozucu.
*kalabalikta garip uzun bir sessizlik*
Aoi: ......Eh? Yanlis bir sey mi soyledim? heheheh

tour sonunda Ruki " sizi seviyorum~~" der.

7 mart- Shinkiba Studio Coast

[ Ruki Uruha'yi gormezden gelir Uruha ne kadar bastan cikarici davransada sonra konserin sonunda Uruha'yi eller sonra arkasini donup koca bir kahkaha atar]

Ruki: Ohh yeah Shigi-shinkiba!!
Fanlar: Wahahaha!
Ruki: Kekeledim cunku burasi hala soguk! Burayi ne zaman isiticaksiniz? Acele edin ve sicakligi yukseltin! Yok dedigim hic bir *** anlamicaksiniz!! ..... Sakaydi.
Fanlar : Wahahahahaha
Ruki: Ilk duragimiz Fukuoka idi. Mutlu neseli cocuklar. Fukuoka. Konserin basindan beri enerji doluydular. Peki Tokyo dan ne haber? Siz Tokyo musunuz Shinkiba misiniz? Eger hala Tokyo platformuna [tren] takilip kalmis olanlariiz varsa cok uzulurum. Yeah, yani Tokyo'sunuz!! Hadi gidelim Tokyo. Hepiniz oluceksiniz!! [nasil bri alevlendirme yondemidir? oO ama ise yarar]

*Ride with the Rockers sirasinda*
Kai sopalarini seyirciye atar
fanlar: Kya~~~~~~~~!!!
Reita: ehe eh? ne oldu? oO

----

Ruki: FC konseri oldugu icin size durust olmak istiyorum. Ne zaman konserimiz olsa ben cok sinirleniyorum[ heyecandan kaynaklanan bir sey]- ve agzima gelen tek sey kotu sozler oluyor!!
Fanlar: hahahahaha
Ruki: " olun! benimle olur musunuz? hepiniz oluceksiniz!" dedigim zaman bunu gercekten kastetmiyorum !! [ fanlarin akil sagligindan korkmus olsa gerek xD] "olun!" dedigim zaman o benim icin " elinizden gelenin en iyisini yapin!" anlamina geliyor. "olun!" diyorum ama gercekten, kalbimden, soylemek istedigim " yasayin!/yasam!" oluyor. Soylemek istedigim " Konserlerde eliizden gelenin en iyisini yapin! Ve yasadiginizi hissedin!!"
Fanlar alkislar.
Ruki: Sizinle gercekten daha saygili konusmak istiyorum.
Fanlar: EHH?! Gercekten mi? [ inanamadilar yazik xD]
Ruki: Sadece- konser basladiginda butun kanim kayniyor, ve ne zaman yuzunuzu gorsem agzimdan cikan tek sey kotu kelimeler ve lanetler. Belkide cezalandirilmaliyim.
Fanlar: ahaha! [ bu sefer onlar ruki'nin akil sagligindan korktular bence oO]
Ruki: * yumrugunu kaldirir ve yavasca kafasina vurur"
Fanlar: * yumruklarini Ruki'ye dogru uzatip sanki onun kafasina vuruyormus gibi yumruklarini indirirler"
Ruki: OHH!! bEKLEYIN BEKLEYIN BEKLEYIN. BEKLE EBEKLE BEKLE~~ Demek istedigim... Ne zaman konser videolarini izlesem, her zaman soyle dusunuyorum - eger ben bir konsere gitseydim ve vokalist oyle konussaydi bir daha o grubun konserlerine gitmek istemezdim!!" hahaha~~

Ruki: Evet, biz istedigini yapan aptal bir grubuz. Ama tekrar, siz buaray sitediginiz icin geldiniz degil mi? O zaman tahminimce aptal olmak o kadar da kotu degil. Lutfen oldugunuz kisiyi degistirmeyin! Diger insanlarin dusuncelerinin cehenneme kadar yolu var!! Insanlar yanlis yola gittiginizi soylese bile ic gudulerinizi takip edin.

[ sustu inanamiyorum! sustu!! xD ]

8 mart Shinkiba Studio Coast 2

[bu arad yaptiklari konusmalara MC diyorlar bende ole diyecegim.]
[Ruki Uruha'nin jartiylerine takar ama Uruha uatalikla kendini kurtarir. xD]

Ruki konusmalar sirasinda cok kekelemis ve cok yorgunmus. Utangacken cok tatliymis. [O ani gormek istiyrouuum]

Ruki: Bugun... ayni bunun gibi...burda... sizinle birlikte.. olmak... Hepmiz bugun buraya geldiginiz icin minnetariz.... * gercekten cok uzun bir sessizlik*
Fanlar: *alkis*
Ruki: Bugun burda 2. gunumuz yani..... MC icin hic fikrim kalmadi.
Fanlar: EHHHH!?
Ruki: Ayrica cok yorgunum, gordunuz mu.[ kiyamam onaa] O yuzden lutfen bana "konusulucak bir konunun omamasi gibi bir sey olamaz demeyin~~~ Ah! Birde lutfen konserin Ruki MC sirasinda hicbir sey soylemedigi icin berbat oldugunu soylemeyin. Ah, oyle bir sey soylieyecek olsaniz bile benim hala konusucak bir syeim yok bu aksam! [ belli konu bulamadigin =.=' ]
*uzun bir sessizlik*
Ruki: ozur dilerim! Bir ya da iki hikayeyi paylasmak isterdim ama.. Uzgunum beynim bombos. Lutfen beni affedin. ... Bir kez daha dovulmeli miyim?[ bir onceki konserde fanlarin kafasina vurmasindan bahsediyor]
Fanlar : EHHHH?!
Ruki: *guler* wahahaha~ "eeeh" dediginiz zaman esiniz cok yuksek cikiyor biliyor musunuz? Biliyorsunuz... beni bu kadar bitkin ancak konserlerin MC bolumunde gorebilirsiniz! ... Saka!

10 Mart Zepp Nagoya

[Gaze uyleri deli gibi terliyorlarmis.
-8th yillari icin pasta getirilmis , ruki sakasina dokunur gibi yapmaya calismis ama eldivenine krema bulasmis. herkes "happi baasudei" soylemis.
- Aoi Ruki'in arkasindan durmus ve tren dansini yapmislar [ bunu gormek istemeeek xD ]
-Sakai resimlerini cekmek icin sahneye geldi ama Ruki onu kovdu [ yazik adama yapmadigi kalmadi zaten pis ruki ] Bu arada Sakai'nin cep telefonu pembe~~ xD al iste oof sakai offf xD
-Aoi Uruha'yi yine opmeye calsti ve cok yaklasti ama Uruha tam zamanin yaslanabildigi kadar geriye yaslandi.

Ruki o gun mutluymuus~~

Ruki: Burasi sicak... degil mi?
fanlar: *gulerler*
Ruki: Genelde konserlerde bu kadar erken terlemem. Nagoya, yaniyoruuz! Yakiyorsunuz!!
fnlar: *bagirirlar*
Ruki: Bu durumda konserin sonunda sirilsiklam olucaam!!
Fanlar: whoaaaaaaa
Ruki: Burayi yikalim hadi!!

Ruki: Nagoya'yi dusundugumde seyi dusunuyorum...
Fanlar: Miso Katsu? [yemek]
Ruki: Hayir!! baska bir sey!
Fanlar: Gulerler.
Ruki: Tekrar deneyelim. Seyi dusunuyorum...
Fanlar: Hitsumabushi!? [yemek yine... oO ]
Ruki: Hayir!! Ileri geri tartismaktan nefret eidyorum~! [? nee ne alaka?]
Fanlar yine guler dogal olarak
Ruki: Son ans! Nagoya'yi dusundugum zaman seyi dusunuyorum...??
Fanlar: Tebasaki?!!? [ sizce?? .....................................evet o da bir yemek... adamin cok mu ac oldugunu dusunduler acaba?]
Ruki:Gah!! Yemek degil!! Gercekten bilmiyor musunuz?
Fanlar yine guler. Ondeki kzialrden biri krize girer.
Ruki: O tatli gulumseme niyeydi? Aklimda hep Nagoya insanlarinin hep cilgin kopekler oldugu vardi!! ********** manytak insanlar!!! HepinizbButun beklentimi mahvettiniz.
Fanlar: * sinirlenmis havlamalar* [ oO]
Ruki: Oyle degil!! Daha fazla ofke istiyorum!!!
Fanlar: * gercekten dusuk sesle kizgin havlamalar*
Ruki: Hahaha ~~ Evet- Nagoya yi dusundugumde "siddeti" dusunuyorum!!
Aoi: PPPFFFTTT! Wahahaha!!
Ruki:............... Nagoya'yi dusundugumde karsilasacagimiz devasa ofkeli kalabaligi dusunuyorum.

Ruki: Ben sanatciyim ama aktor degilim[ zaten bir o eksikti] o yzuden bekleyin- birakin da ne hakkinda konusacagimi dusuniyim. hmmm...
Falar: EHHH?!
Ruki: Cidden abna oyle tepki vermeyi kesmeniz gerekiyor~~ haha~~ Her konser icin farkli bir sarki listesi olusturuyoruz ve bu cok buyuk beyin calismasi istiyor. O yzuden MC ye gelene kadar fikirlerim tukeniyor!! Gercketen bu 4th konser bu turda ve ben MC de nelerden konusmam gerektigini bilmiyorum~~!!! Eger daha onceki konserlerde soylediklerimi soylersem bazilariniz biliyor olabilir degil mi? huh?
Hmm, en basta aklima ilk geleni soylerim diye dusunmustum ,tutmak yok! Ama sonra ... Son konserde insanlara soyliyecek bir seyimin olmadigini soylemistim... Yani simdi ne olucak? Haha!.. Birakin dusuneyim...Hmmm... [ allahtan konusucak bir seyi yokmus oO]

* ruki arka taraflara bakar*
Ruki: Hey sen! Arkadaki!! Senden oyle Nagoya isigi cikmiyor. Hayir- gercekten bir insanin Nagoyali olup olmadigini soyleyebilirim.

* Ruki yukari bakar*
Ruki: Hey 2. seviyedekiler[ katlardan bahsediyor] Nagoyali olanlarin ellerini goreyim bakiyim.
Fanlardan bir kac el yukselir.
Ruki: Bende oyle dusunmustuum. Nagoyaliymis gibi havaniz yok zaten. fufufuf~~[ ruki'in kendine has gulusu]

----

Calisanlar ve Sakai 8. yil pastasini getirirler. Uruha keki gorunce cok mutlu olur. [ xD yeriim]
Ruki: eehh?! Bugun mu? Yil donumumuz bugun muydu?!
Aoi: Yarin!!
Sakai sahneye gelir ve fotograflarini ekmek ister aoi ve reita poz verirler hatta 2 resim cekiler ama sonra...
Ruki: Bunu sonra yap!! KOnser bitince hem besimize hemde pastaya sahip olucaksin zaten.
[ sakai pastayida alabilecegini duyunca sevinir] [ yuuh sakai yuuh!]
*Fanlar iyiki dogdun diye sarki soylemeye baslarlar.*
Ruki: Niye o sarkiyi soyluyorsunuz? oO
Fanlar: soylemeye devam ederler.
Ruki: Sag olun~~
Fanlar: yesenize!!
Uruha: Yersek hayallerimizi bozariz.
Ruki: Bence bir iki sey soylemeyiz. Hadi baslayalim.

Uruha: Elime mikrofonu almayali cok oldu. Sanirim cogunuz konusma sesimi unutmussunuzdur.
Fanlar yine guleer.
Uruha: 8. yil donumumuz oldugu icin sesimi hatirlamanizi istedim. Lutfen sesimi unutmayiin~~ [yeriiimxD]

Aoi: Bende ruki gibiyim. Artistim ama aktor degilim. Ne soyliyecegimi bilmiyorum.
Fanlar: Ehh?! ciddi olamazsin~~
Aoi: Ahh yine ne var? Aptal bir seyler soyle Aoi mi? Oyle mi? Bana birakin o zaman. 8. yilimiz bugun... Kutluyoruz.
**uzun bir sessizlik*
Aoi: Ve 1. ay!![ yildonumunde hala]
Ruki: PPPFT~~!! [ guldu sanirim]
Fanlar: Nasil yani~~
Aoi: Ya da degil... Hepinizin yuzunu burdan acikca gorebilirken bir sey bulmak cok zor.Oh.. Hepinizin suratini hatirliyorum! O zaman eve donmek istemicem~~ O zaman hatirlamicam suratlarinizi!
Fanlar guler yine~~
Aoi: Hepinizin beni sevdigini biliyorum bende aynisini hissediyroum. Bu his zaman mekan veya yasalara gore degismez. Hep orda!
Seyirci yine alkislar.
Aoi: Son olarak hepimiz konserrden sonra tebasaki yemeye yama chan'a gi-- Ehem- Artik susmali miyim? Ahaha~~

Reita: Benimsesimi zaten duyuyorsunuz. Ahh 8 yil olmus. Bir sekiz yil daha siz cilgin fanlarla aptalca seyler yapmak istiyorum. WE ROCK!! [bitiss~~]

Kai: 8 yasindayiz. 8 yasinda kucuk bir cocuguz ve ben 8 yasindaki kucuk bir cocuk gibi eglenmeye devam etmek istiyorum.

Ruki: Grubun dogum gunu benimkine cok yakin o yzuden bunu unutmicam![ ne yakini be 2 ay var oO] Meguro Rokumeikanda ki ilk konsrimizin uzerinden 8 yil gecti! Muzik sektorunde hayatta kalmak cok zor.. ve biz 8. yilimiz da miyiz? oO
fanlar alkislarlar
Ruki: Sizin gibi manyak fanlar ve aptal calisanlar sayesinde bu kadar uzun sure ayakta kaldik.
fanlar bagirir.
Ruki: Daha kac yil diye bana sorucak olursaniz- eh! Yani Gazette icin daha kac yiil diye sorarsaniz... Cevabini bilmiyorum.
fanlar : *sessizlik*
Ruki: Bir kez daha kafama yumruk yemeli miyim? Hehe. 10. yila ulasmak icin birazcik daha huh? Ve fark etmeden the GazettE olarak 20. yilimizi kutluyor olucaz!! haha~~ Hadi hepimiz buna odaklanalim~~!!

ALINTI

En son Conaleta Andrea tarafından Perş. Tem. 01, 2010 1:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Conaleta Andrea
Conaleta Andrea
Admin

https://j-rock.yetkinforum.com

the GazettE FC Tour Empty Geri: the GazettE FC Tour

Mesaj  Rena* Ptsi Haz. 07, 2010 5:07 pm

yanlız bakıyorumda wahaha diye gülüyorlar Very Happy
tenk yuuuuu Smile)
Rena*
Rena*

the GazettE FC Tour Empty Geri: the GazettE FC Tour

Mesaj  Conaleta Andrea Ptsi Haz. 07, 2010 5:09 pm

önemli değil canım Very Happy daha bissürü röportaj ekleneceğinden emin olabilirsin =))
Conaleta Andrea
Conaleta Andrea
Admin

https://j-rock.yetkinforum.com

- Similar topics